مهتاب نیوز

وب‌سایت خبری، فرهنگی، معنوی، انقلابی و تحلیلی هيئت پيروان ولايت / فروغ محفل روح الله

+ پایگاه اطلاع‌رسانی «فروغ مهتاب» سه‌زبانه شد

پایگاه اطلاع‌رسانی فروغ مهتاب که به منظور معرفی آثار علمی، هنری و معنوی صاحبدل معنوی و هنرمند متعهد استاد یعقوب قمری شریف آبادی راه‌اندازی شده است، به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی عرضه گردید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از محتوا و قابلیت‌های این پایگاه و آشنایی بیشتر با شخصیت عرفانی و انقلابی و آثار علمی، معنوی و هنری استاد قمری شریف آبادی به نشانی http://foroughemahtab.com مراجعه کنند. 

نویسنده : هیئت پیروان ولایت ; ساعت ۱:٠٩ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٧/٧/۱
comment نظرات () لینک


+ دیدار شاعران پیشکسوت و جوان کشور با رهبر معظم انقلاب

در شب میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع)، جمعی از شاعران پیشکسوت و جوان کشور در حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سروده‌های خود را با مضامین دینی، اخلاقی، حماسی و اجتماعی قرائت کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای شعر را ثروتی ملی، عظیم و پُر ثمر برای کشور دانستند و تصریح کردند: باید با ایجاد این ثروت بزرگ، روز به روز آن را افزایش داد و برای نیازهای کشور از آن استفاده بهتر و برتر کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای به شعر پر مضمون اخلاقی و شعر نصیحت و پند سعدی، فردوسی، نظامی، سنایی، ناصرخسرو، جامی، واعظ قزوینی، صائب و بیدل در تاریخ ادبیات کشورمان که از لحاظ هنری در قله شعری قرار دارند اشاره کردند و خواستار گسترش مضمونی شعر آیینی و ارائه مضامین عالی عرفانی و معنوی در این عرصه شدند.

ایشان با اشاره به خلاءهای موجود در عرصه شعر سیاسی و انقلابی، توجه بیشتر به پیام عدالت و معنویت انقلاب اسلامی و ارائه اصیل آن را در قالب شعر مورد تأکید قرار دادند و تصریح کردند:‌ انقلاب اسلامی با ارائه حرف نو در دنیا، قدرتهای بزرگ را به چالش گرفته و در مقابل زیاده خواهی استکبار ایستاده است.

نویسنده : هیئت پیروان ولایت ; ساعت ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/٦/٢٩
comment نظرات () لینک


+ در باره وب‌سایت مهتاب نیوز

 

به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست

وب‌سایت مهتاب‌نیوز که در ماه شریف رمضان و مصادف با شب‌های مبارک قدر  به همت اعضای هیئت پیروان ولایت (فروغ محفل روح الله) شهرک مدرس شهرستان ورامین راه‌اندازی شده است، افتخار دارد تا با ارائه اخبار فرهنگی، معنوی، انقلابی و تحلیلی در خدمت توسعه فرهنگ و معنویت در گستره جامعه اسلامی باشد.

 این هیئت علمی، فرهنگی و معنوی که متشکل از جمعی از طلاب و دانشجویان فاضل و متعهد به مبانی انقلاب و ولایت می‌باشد و در پرتو راهنمایی‌ها و تجارب ارزنده نویسنده توانا و هنرمند متعهد و انقلابی، صاحبدل معنوی، استاد یعقوب قمری شریف آبادی، به فعالیت می‌پردازد، همواره می‌کوشد تا در گفتار و کردار و آثار بیانی و قلمی خویش امر ولایت مطلقه فقیه را که از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و امانت گرانقدر امام خمینی(س) در دستان یکایک ما است، به‌نیکویی احیا نماید و منویات و رهنمودهای حکیمانه رهبر عزیز و فرزانه انقلاب را در تمامی عرصه‌های انقلابی، فرهنگی، معنوی و اجتماعی آویزه گوش جان قرار دهد و پیوسته در راستای اهداف بلند امام راحل(س) صادقانه گام بردارد.

منتظر نظرات سازنده و پیشنهادات ارزنده تمامی کاربران عزیز و دوستداران فرهنگ و معنویت هستیم.

نویسنده : پرشین بلاگ ; ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/٦/٢٩
comment نظرات () لینک